Samsung İnternet Tarayıcısına Yeni Beta Versiyonu Geldi

Samsung İnternet Tarayıcısına Yeni Beta Versiyonu Geldi

Samsung, One UI tasarım dilini uygulamaya getiren internet tarayıcısı için yeni bir beta yayınladı.


Yeni betanın sürüm kodu olan 9.2.00.47, Galaxy Apps Store ve Play Store'dan indirilebilir. Uygulamanın içerisinde menü, One UI tasarımı ile birlikte beklendiği gibi tek elle kullanımda daha iyi bir deneyim yaşatmak için ekranın altına kaydırıldı.

Samsung, ayrıca artık bir gece modu olduğunu da belirtiyor ancak uygulamanın içinde hâlâ "Karanlık Mod" olarak adlandırılıyor. Uygulamanın simgesi de Galaxy telefonlarında Android Pie'da gördüğümüz simgelerle eşleşecek şekilde yeni bir güncelleme aldı.

Tüm bunların yanı sıra Smart Anti-Tracking isimli bir özellik de güncelleme içerisinde kendine yer buldu. Normalde 'siteler arası takip' isimli bir özellik sayesinde Google'da yaptığınız aramalarla ilgili reklamlar, Facebook ya da Instagram gibi sitelerde karşınıza çıkabiliyordu. Yeni özellik sayesinde sitelerin sizin aramalarınızı takip etmesi de fazlasıyla zorlaşacak.

Yeni Samsung Internet beta sürümünü Play Store veya Galaxy Apps mağazasından indirebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın APK'sını da buradan indirebilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Logitech, İki Yeni 'Ultra İnce' Oyuncu Klavyesi Tanıttı
Logitech, İki Yeni 'Ultra İnce' Oyuncu Klavyesi Tanıttı

Logitech, yeni oyuncu klavyesinin tanıtım kampanyasını klavyenin sahip olduğu inanılmaz incelik üzerine kurguladı. Firma haksız da sayılmaz; zira klavyenin kalınlığı yalnızca 22 milimetre. ...

Microsoft, Gizlilik Modunda Gerçek Bir Gizlilik Sağlayacak
Microsoft, Gizlilik Modunda Gerçek Bir Gizlilik Sağlayacak

Chrome tarayıcısının gizli modu, kullanıcıların ziyaret ettiği web sitelerinin ana Chrome uygulamasında görünmeyeceği göreceli bir gizlilik. Bunun bazı durumlarda düşünüldüğü kadar gizlilik sağlamadığ...

Nokia Kullanıcı Verilerini Çin'e Gönderdi
Nokia Kullanıcı Verilerini Çin'e Gönderdi

Nokia, geçtiğimiz aylarda bir hata nedeniyle bazı Nokia 7 Plus kullanıcılarının verilerini Çin'deki bir sunucuya gönderdi. ...