Samsung İnternet Tarayıcısına Yeni Beta Versiyonu Geldi

Samsung İnternet Tarayıcısına Yeni Beta Versiyonu Geldi

Samsung, One UI tasarım dilini uygulamaya getiren internet tarayıcısı için yeni bir beta yayınladı.


Yeni betanın sürüm kodu olan 9.2.00.47, Galaxy Apps Store ve Play Store'dan indirilebilir. Uygulamanın içerisinde menü, One UI tasarımı ile birlikte beklendiği gibi tek elle kullanımda daha iyi bir deneyim yaşatmak için ekranın altına kaydırıldı.

Samsung, ayrıca artık bir gece modu olduğunu da belirtiyor ancak uygulamanın içinde hâlâ "Karanlık Mod" olarak adlandırılıyor. Uygulamanın simgesi de Galaxy telefonlarında Android Pie'da gördüğümüz simgelerle eşleşecek şekilde yeni bir güncelleme aldı.

Tüm bunların yanı sıra Smart Anti-Tracking isimli bir özellik de güncelleme içerisinde kendine yer buldu. Normalde 'siteler arası takip' isimli bir özellik sayesinde Google'da yaptığınız aramalarla ilgili reklamlar, Facebook ya da Instagram gibi sitelerde karşınıza çıkabiliyordu. Yeni özellik sayesinde sitelerin sizin aramalarınızı takip etmesi de fazlasıyla zorlaşacak.

Yeni Samsung Internet beta sürümünü Play Store veya Galaxy Apps mağazasından indirebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın APK'sını da buradan indirebilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
HMD'nin Bootloader'ı Açılabilen İlk Cihazı Nokia 7.2 Oldu
HMD'nin Bootloader'ı Açılabilen İlk Cihazı Nokia 7.2 Oldu

Standart bir akıllı telefon kullanıcısının gerek duymadığı bootloader kilidinin açılması, meraklı kullanıcılar için oldukça cezbedici. Görünüşe göre HMD de Nokia 7.2 cihazıyla meraklı kullanıcılarının...

Android Q Beta Güncellemesi Alacak Xiaomi Cihazlar
Android Q Beta Güncellemesi Alacak Xiaomi Cihazlar

Çin menşeli akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin Android Q beta sürümüne katılacak olan cihazları belli oldu. ...

Mozilla, Yeni Firefox Güncellemesini Yayınladı
Mozilla, Yeni Firefox Güncellemesini Yayınladı

Firefox’un son yayınlanan güncellemesi Firefox 69.0.2, bazı Windows 10 kullanıcıları tarafından indirilememişti. Mozilla, Firefox’un son sürümünün açık olan ebeveyn kontrol araçları nedeniyle indirile...